Podziękowania

Kontakt

Sklep - Pracownia

ul.Romana Horoszkiewicza 6
45-311 Opole
tel. (77) 553 10 11
mobile 666 994 964
mobile 606 666 125
e-mail: biuro@cepeliaopolska.pl
www: cepeliaopolska.pl

Galeria

Cepelia Opolska

Podziękowania

 

Podziękowanie Ministerstwa Spraw Zagranicznych za wykonanie porcelanowych kubków z wzorami ludowymi i logotypem polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej

Podziękowanie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tokio za przekazanie Wazy wykonanej z Porcelany Opolskiej na uroczystość charytatywną Pink Beauty.

Podziękowanie Wydziału Handlu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Japonii za wsparcie i promocję Opolskiej Porcelany oraz regionu opolskiego na japońskim rynku.

Podziękowanie od Dyrekcji Przedszkola nr. 55 w Opolu za okazaną pomoc i życzliwość w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych.

Podziękowanie Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Japonii, za obecność podczas spotkania oraz wsparcie dzieci z przedszkola w Kesennumie.

"W uznaniu za aktywne propagowanie przedsiębiorczości". Takimi słowami dziękował nam Minister Gospodarki pan Janusz Piechociński oraz Marszałek Województwa Opolskiego pan Andrzej Buła.

ZOBACZ TAKŻE

 

Zapraszamy na stronę internetową poświęconą bombkom i ozdobom choinkowym. Znajdą tam Państwo kolekcje bombek których jesteśmy producentem.

BombkiProducent.pl

Bombki prezentujemy również w naszym sklepie w Opolu
przy ul. Koraszewskiego 25. ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY DO SKLEPU W OPOLU